Inkubator B2B

Dla Pracodawców

Zatrudniając pracowników na B2B, zapewne nieraz spotykałeś się z niechęcią pracowników do zakładania przez nich działalności gospodarczej, żeby otrzymać od nich fakturę za pracę.
Dzięki naszym rozwiązaniom, ten problem już nie będzie Cię dotyczył, a stale rosnące koszty działalności przestaną stanowić przeszkodę dla rozwoju Twojego biznesu. U nas wiesz ile zapłacisz za każdego pracownika na B2B i możesz stabilnie planować rozwój swojej firmy.

Współpraca B2B z naszym inkubatorem zapewni Twojej firmie proste i przejrzyste zasady funkcjonowania, a Twój dział księgowy i kadrowy będzie miał zdecydowanie mniej pracy, co nie pozostanie bez znaczenia dla kosztów prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Współpracujemy z firmami zatrudniającymi m.in. handlowców, doradców klienta, sprzedawców oraz szereg innych pracowników wykonujących zawody, w których model współpracy B2B jest powszechny i sprawdzony.
Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie we wdrożeniu modelu B2B dla Twoich pracowników i przekonaj się, jakie korzyści uzyskasz dla swojej firmy!

W dzisiejszych czasach model pracy B2B (business-to-business) zdobywa coraz większą popularność. To rozwiązanie, które przyciąga zarówno pracodawców, umożliwiając im obniżenie kosztów, jak i pracowników, zwiększających swoją siłę w negocjacjach. 

Współpraca z naszym inkubatorem w ramach modelu B2B to sposób na zoptymalizowanie kosztów zatrudnienia oraz delegowanie odpowiedzialności za rozliczenia pracowników. W rezultacie otrzymujesz od nas fakturę VAT, która bezproblemowo wkomponowuje się w strukturę Twoich kosztów.

Wykorzystanie modelu zatrudnienia opartego na relacji B2B to sposób nie tylko na oszczędności, zarówno z perspektywy finansowej, jak i organizacyjnej, ale również na zdobycie większej elastyczności w zarządzaniu zespołem.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami aby omówić wszelkie szczegóły istotne dla Państwa

*Administratorem Państwa danych osobowych jest INKUBATORB2B.PL Sp. z o.o.,  ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce Polityka Prywatności